Działka; Bolesławice; oferta nr 1005576

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Bolesławice

numer oferty: 1005576

powierzchnia: 1867.00 m2

lokalizacja: Bolesławice

typ własności: własność

cena: 121400 PLN

opis: 

BIURO NIERUCHOMOŚCI EXPERT oferuje do sprzedaży niezabudowaną działkę o powierzchni 1867m2, zlokalizowaną w Bolesławicach, gm. Kobylnica, wraz z udziałem w drodze wewnętrznej, w bardzo bliskim sąsiedztwie miasta Słupsk. Działka położona jest na terenie, na którym obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Zgodnie z jego zapisami jest to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zieleni, zieleń o funkcji rekreacyjnej, z możliwością rolniczego użytkowania /plantacje, ogrody/, , dopuszcza się lokalizację urządzeń infrastruktury technicznej,  ustala się nieprzekraczalne linie zabudowy w odległości 10 m od drogi N.01KZ, 8 m od drogi N.05KL i 20 m od osi gazociągu wysokiego ciśnienia. Powierzchnia zabudowy - maksymalnie 25% powierzchni działki, powierzchnia biologicznie czynna - minimalnie 50% powierzchni działki, wysokość zabudowy - do 2 kondygnacji, w tym poddasze użytkowe, dachy strome, o kącie nachylenia 25° - 55°, dachy budynków mieszkalnych symetryczne, pokrycie dachowe - dachówka ceramiczna, materiały dachówkopodobne, preferowane odcienie brązu i czerwieni, zabudowa na działce zharmonizowana pod względem kolorystyki,zastosowanych materiałów i form architektonicznych,.

Uzbrojenie : Działka posiada dostęp do sieci kanalizacji, natomiast najbliższa sieć wodociągowa oddalona jest ca 280m. Podłączenie do mediów należy uzgodnić z gestorami sieci. 

Bolesławice graniczą bezpośrednio z Miastem Słupsk, i stanowią praktycznie przedmieście miasta, bardzo dobrze z nim skomunikowane. Działka położona jest w bardzo bliskim sasiedztwie marketów i centrum handlowego Wiatraki.

    

Pośrednik prowadzący - licencja nr 888.