Dom, 3 pok.; Kobylnica; oferta nr 1005565

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Kobylnica

numer oferty: 1005565

ilość pokoi: 3

powierzchnia: 305.00 m2, pow. działki: 1200 m2

lokalizacja: Kobylnica

kondygnacja: parter

typ własności: własność

uzbrojenie: gaz, kanalizacja, woda, prąd

cena: 1370000 PLN

opis: 

Wyjątkowy kompleks mieszkalno-usługowy w Kobylnicy !!!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą sprzedaży kompleksu budynków mieszkalno-usługowych w miejscowości Kobylnica koło Słupska.

W skład nieruchomości wchodzi:

Budynek mieszkalny połączony z budynkiem magazynowo- usługowo -handlowym. Połączenie obu budynków uzyskano przy pomocy tarasu oraz ciągu komunikacyjnego, w którym znajduje się pomieszczenie gospodarcze z wyjściem na ogród.

Budynek mieszkalny:
To obiekt jednopiętrowy, niepodpiwniczony posiadający powierzchnię użytkową ok. 110m2. Na parterze duży salon z panoramicznym kominkiem oraz aneksem kuchennym, łazienką i pralnią. Piętro składa się z dwóch sypialni w tym jednej z garderobą, łazienki oraz holu. W jednej z sypialni mamy wyjście na piękny 100 metrowy taras z widokiem na okolice oraz nowoczesnymi schodami z zejściem na ogród.
Wnętrze domu wykończone z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o każdy szczegół i jednoczesne zachowanie otwartej przestrzeni. Ogrzewanie gazowe, podłogowe na parterze, a na piętrze w pokojach grzejniki.

Budynek usługowo- magazynowy:
Składa się z dwóch, niezależnych pomieszczeń biurowych, hali magazynowej, pomieszczeń gospodarczych oraz wc. Pomieszczenia biurowe posiadają osobne wejścia od frontu, co umożliwia prowadzenia odrębnej działalności gospodarczej. Osobne ogrzewanie części magazynowej piecem na pelet; w części biurowej ogrzewanie podłogowe.

Przed budynkiem znajduje się wjazd oraz duży parking wyłożony kostką granitową odporną na wszelkie zabrudzenia typu smary ,oleje. Szeroki wjazd na posesję umożliwia bezkolizyjny manewr samochodem, brama wjazdowa przesuwna na pilota. Całość posesji monitorowana oraz klimatycznie oświetlona.

Działka:
Powierzchnia działki wynosi ok 1200m2 i jest w całości ogrodzona. Ogród jest również bardzo zadbany z wieloletnimi nasadzeniami krzewów i drzew. Całość otulona żywopłotem i wysokimi tujami. Na działce wiata z miejscem na drewno.

Dodatkowym atutem jest tylna część działki z możliwością rozwoju, osobny wjazd z bocznej drogi osiedlowej.
 


Pośrednik prowadzący - licencja nr 888.