Dom, 6 pok.; Słupsk; oferta nr 1005556

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1005556

ilość pokoi: 6

powierzchnia: 100.00 m2, pow. działki: 256 m2

lokalizacja: Osiedle Akademickie

kondygnacja: parter

typ własności: własność

uzbrojenie: gaz, kanalizacja, woda, prąd

cena: 550000 PLN

opis: 

Dom wolno stojący z poddaszem użytkowym i podpiwniczeniem o łącznej powierzchni użytkowej około 100 m kw., posadowiony na prostokątnej działce o powierzchni 256 m kw. Nieruchomość zlokalizowana na słupskim Osiedlu Akademickim.


Na powierzchnię domu składa się 6 pokoi (3 na parterze i 3 na piętrze), 2 kuchnie i 2 łazienki z WC (po 1 na parterze i piętrze).


Elewacja, dach budynku i orynnowanie po remoncie. Stan wnętrz (szczególnie parteru) wskazuje na konieczność przeprowadzenia prac remontowych. W budynku podłogi drewniane (parter) i panelowe (piętro), ściany kryte tynkami mineralnymi, malowanymi na kolor. W pomieszczeniach mokrych glazura i terakotta. Wszystkie okna PCV.


Instalacje: elektroenergetyczna, gazowa i wodno-kanalizacyjna.


Centralne ogrzewanie i ciepła woda zapewniana z pieca gazowego, który służy również do podgrzewania wody. Alternatywnie piec kaflowy.


Działka przed domem bardzo estetyczna, z kilkoma nasadzeniami. Dodatkowo obok brukowane miejsce parkingowe.


LOKALIZACJA: Nieruchomość położona wśród podobnej niskiej zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu tereny rekreacyjne nad rzeką i największy słupski park - Park Kultury i Wypoczynku. Niedaleko stąd do kampusu Akademii Pomorskiej. Rejon rewelacyjnie skomunikowany z innymi częściami miasta.

Pośrednik prowadzący - licencja nr 888.