Dom, 3 pok.; Redwanki; oferta nr 1005537

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Redwanki

numer oferty: 1005537

ilość pokoi: 3

powierzchnia: 80.00 m2, pow. działki: 700 m2

lokalizacja: Redwanki Kolonia

kondygnacja: parter

typ własności: własność

uzbrojenie: woda, prąd

cena: 175000 PLN

opis: 

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o pow. około 700 m kw. z posadowionym na niej domem w zabudowie bliźniaczej. Dom stanie do odświeżenia. Posiada około 80 m kw. pow. użytkowej, na którą składa się przedsionek, kuchnia, dwa pokoje, ciąg komunikacyjny prowadzący na poddasze i niepodzielona powierzchnia poddasza. W domu brak pomieszczenia WC i łazienki. Istnieje możliwość przearanżowania układu funkcjonalno-przestrzennego. W najniższej kondygnacji piwniczka i kotłownia z piecem na paliwo stałe. Dach dwuspadowy, pokryty dachówką ceramiczną.


Na działce stoi jeszcze zadbana, murowana z czerwonej cegły szopka, która może być wykorzystywana w charakterze składzika, lub garażu. Sama działka bardzo zadbana, częściowo uprawiana.


Media: woda gminna, prąd. Brak kanalizacji (konieczność wykonania bezodpływowego zbiornika).


LOKALIZACJA: Redwanki, to kolonia położona w województwie pomorskim, powiecie słupskim, w gminie Ustka. Atrakcje w pobliżu, to okoliczne piękne lasy i plaże, szlaki rowerowe i piesze, Poddąbie 6 km, Orzechowo Morskie 8 km, Ustka 10 km, Dębina 10 km, Rowy 14 km. Do najbliższego sklepu spożywczego około 2 km. POLECAMY !!!Pośrednik prowadzący - licencja nr 888.