Mieszkanie, 2 pok.; Słupsk; oferta nr 1005535

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1005535

ilość pokoi: 2

powierzchnia: 54.53 m2

lokalizacja: Osiedle Króla Jana III Sobieskiego

kondygnacja: 2

typ własności: własność

cena: 185000 PLN

opis: 

Rezerwacja oferty.
Oferujemy dwupokojowy i dwustronny lokal mieszkalny usytuowany na drugim piętrze kamienicy położonej przy ul. Piotra Skargi w Słupsku. Mieszkanie w pełni rozkładowe, w podstawowym stanie technicznym. Składa się z przedpokoju, dwóch pokoi, jasnej kuchni i łazienki z WC (z oknem). Pokoje przestronne i ustawne (na planie kwadratu). Centralne ogrzewanie i ciepła woda obsługiwane przez piec gazowy zawieszony w kuchni. Klatka schodowa czysta, zabezpieczona domofonem.


Układ mieszkania: z klatki schodowej wchodzimy do przedpokoju; stąd na prawo wejście do kuchni, a dalej na wprost przejścia do pokoi i łazienki z WC.


Pomieszczenia wykończone w stanie podstawowym. Podłogi drewniane, na ścianach tynki malowane. W pomieszczeniach "mokrych" glazura i terakota. Okna w pokojach i kuchni wymienione na PCV, w łazience okno drewniane.


Do przedmiotowego lokalu przynależy około 9 m kw. piwnica. Jest też możliwość korzystania ze wspólnego strychu.


Czynsz: 244,10 PLN z funduszem remontowym.


LOKALIZACJA: Kamienica mieszcząca przedmiotowy lokal usytuowana jest wśród podobnej zabudowy wielorodzinnej. Przed budynkiem ogólnodostępny parking. W pobliżu szkoła i przystanki autobusowe zapewniające doskonałą komunikację z pozostałymi częściami miasta. Niedaleko stąd do Hali Targowej "Pod Wieżą" i marketów dyskontówych (2 Biedronki, Lidl, Rossmann). POLECAMY !!!

!!! CENA DO NEGOCJACJI !!!

Pośrednik prowadzący - licencja nr 888.