Obiekt, 10 pok.; Słupsk; oferta nr 1005525

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1005525

ilość pokoi: 10

powierzchnia: 257.00 m2

lokalizacja: Stare Miasto

kondygnacja: parter

typ własności: własność

uzbrojenie: gaz, kanalizacja, woda, prąd

cena: 525000 PLN

opis: 

Budynek usługowy, dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 257 m 2 położony przy ul. Niemcewicza. Wejście do budynku poprzez wydzielony przeszklony wiatrołap.

 

Na parterze część biurowa, samodzielny pokój, zaplecze sanitarne, kotłownia i pomieszczenie  magazynowe o powierzchni 70 m2 , do którego dodatkowo wejście i dojazd przez bramę z zewnątrz  budynku. Okna zabezpieczone kratami.

 

Na piętrze – 5 pokoi, wydzielona łazienka z WC oraz duża sala konferencyjna o powierzchni 65 m 2,  ściany malowane, na podłodze panele.

 

Pokoje jasne, samodzielne i częściowo przechodnie. Wszystkie okna PCV, ściany malowane, na podłogach parkiet, w pozostałych pomieszczeniach i w części komunikacji terakota.

 

Drzwi wewnętrzne typu Porta.

 

Oba poziomy łączy przestronna klatka schodowa. Schody wyłożone terakotą w dobrym stanie.

 

Wysokość kondygnacji – 2,80 m każda.

 

Obiekt podłączony do sieci gazowej, wodno-kanalizacyjnej oraz alarmowej. Aktualnie nie  użytkowany. Powierzchnia zabudowanej działki 167 m 2.

 

Budynek może zostać przystosowany na potrzeby działalności usługowej, handlowej lub magazynowej, a także, ze względu na sąsiedztwo budynków mieszkalnych, zaadaptowany na potrzeby mieszkaniowe.

 

Dogodny dojazd do budynku.

 

Pośrednik prowadzący - licencja nr 888.