Mieszkanie, 4 pok.; Słupsk; oferta nr 1005498

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1005498

ilość pokoi: 4

powierzchnia: 112.24 m2

lokalizacja: Osiedle Nadrzeczne

kondygnacja: 1

typ własności: własność

cena: 349000 PLN

opis: 

Duże, przestronne i słoneczne 4 pokojowe mieszkanie położone na I piętrze odremontowanej kamienicy  z lat 30, położonej przy ul. Wita Stwosza.

 

 

Mieszkanie o powierzchni 112,24 m 2, dwustronne, rozkładowe z oddzielną kuchnią, spiżarnią i łazienką z WC. Do każdego pokoju, kuchni i łazienki wejście z przestronnego przedpokoju.

 

 

Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, po wymianie instalacji elektrycznej i grzewczej, czyste i zadbane.

 

 

Pokoje widne, duże, ustawne o wymiarach: 24,24 m 2, 22,41 m 2, 21,78 i 12,53 m 2. Dodatkowo między pokojami drzwi wewnętrzne, tworzące przestrzenny układ amfiladowy między pomieszczeniami. Ściany malowane gładzie z elementami tapety, na podłodze lakierowane deski w dobrym stanie, okna drewniane skrzynkowe.

 

 

Kuchnia o powierzchni 11, 66 m 2 ,widna, z oknem, funkcjonalna, urządzona i wyposażona w meble kuchenne, kuchnię gazową z piekarnikiem, pralkę, stół z krzesłami. Bezpośrednio z kuchni wejście do spiżarni, widnej, z oknem.. W kuchni na ścianie pas glazury, na podłodze deski w dobrym stanie, nowe okna w kuchni i spiżarni.

 

 

Łazienka z WC, tam kabina prysznicowa, umywalka na szafce. Ściany w glazurze, na podłodze terakota.

 

 

Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwufunkcyjnego umieszczonego w kuchni, licznik wody.

 

 

Do mieszkania przynależy pomieszczenie w piwnicy o powierzchni 21,54 m2.

 

 

Opłaty do wspólnoty ok. 420 zł.

 

 

Kamienica zadbana, klatka zamykana na domofon, dla mieszkańców miejsca parkingowe, od strony podwórka zadbany teren rekreacyjny z boiskiem.

 

 

Bardzo dobra lokalizacja w centrum miasta, w pobliżu liczne punkty handlowe i usługowe, PKP, PKS, szkoła, przedszkole, apteka, poczta, dobra komunikacja miejska łącząca różne dzielnice miasta.

 

Pośrednik prowadzący - licencja nr 888.