Dom, 5 pok.; Krępa Słupska; oferta nr 1005471

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Krępa słupska

numer oferty: 1005471

ilość pokoi: 5

powierzchnia: 318.00 m2, pow. działki: 874 m2

lokalizacja: Krępa Słupska

kondygnacja: parter

typ własności: własność

uzbrojenie: kanalizacja, woda, prąd

cena: 600000 PLN

opis: 

Idealny dla osób, ceniących funkcjonalne i nowoczesne przestrzenie, dwukondygnacyjny dom wolnostojący w stanie deweloperskim z wbudowanym garażem dwustanowiskowym w bryłę budynku.


Budynek o powierzchni użytkowej 184,67 m2 (w tym garaż 35,41) posadowiony na działce 874 m2. położony w podmiejskiej miejscowości Krępa Słupska, na osiedlu domów jednorodzinnych, w sąsiedztwie lasu, z dala od zgiełku.


Parter budynku (115,3m2) składa się ze strefy wejściowej (wiatrołapu), która stanowi komunikację pomiędzy pomieszczeniami technicznymi a częścią mieszkalną.

W części mieszkalnej parteru wydzielono strefę dzienną - salon z wyjściami na taras, połączony z jadalnią, wydzieloną kuchnią oraz WC, pokój z łazienką; w strefie pomocniczej wydzielono przejściowe pomieszczenie pomocnicze oraz garaż dwustanowiskowy.


Poddasze użytkowe (69,37m2) jest strefą nocną, która składa się z trzech sypialni, garderoby, dwóch łazienek.

Fragment salonu otwarty jest na wysokość dwóch kondygnacji. Komunikacja – korytarz na poddaszu otwarty jest, na fragmencie, na salon.


Stan techniczny: Ściany wewnątrz budynku pokryte tynkiem gipsowym- gładkie, pomalowane na biało farbą wraz z gruntem.


Okna: na dole i na poddaszu 3- szybowe firmy M&S, w części dziennej dwa duże okna typu HS 3,5m i 4,5m, w części dachowej zainstalowano okna firmy FAKRO (połaciowe)                                                                                                    


Taras z widokiem na okolicę, wykończony i wylany powierzchnią żywiczną a wszystkie barierki zewnętrzne wykonane ze stali kwasoodpornej polerowanej, na trasie między barierkami szyby mleczne podkreślające urok i nowoczesność.


Ogrzewanie: nowoczesna pompa ciepła (z powietrza) firmy HEWALEX (Polska firma – uznana na rynku od wielu lat). W całym domu poprowadzono instalację grzewczą podłogową, łącznie z garażem.

Budynek wykonany z wysokiej jakości materiałów, elewacja nowoczesna, w nowoczesnych kolorach – struktura na bazie silikonu-samozmywalna. Ocieplony styropianem grubości 20 cm – o bardzo wysokich współczynnikach przenikalności. Dach pokryty dachówką ceramiczną w kolorze grafitowym. Doprowadzone: instalacja elektryczna, przyłącze wodociągowe, kanalizacyjne na terenie działki jak i wewnątrz budynku.


Projekt domu INDYWIDUALNY- z dwoma antresolami, budowany sam dla siebie ze szczególną troską o detale oraz wygodę.


Miejscowość Krępa Słupska leży na północnym obrzeżu Parku Krajobrazowego Dolina Słupi w odległości 7 km na południe od Słupska (5,5 km po linii prostej od jego śródmieścia. Dojazd do miejscowości prowadzi droga asfaltowa stanowiąca przedłużenie ul. Arciszewskiego w Słupsku.

 

Pośrednik prowadzący - licencja nr 888.