Mieszkanie, 2 pok.; Paprzyce; oferta nr 1005469

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Paprzyce

numer oferty: 1005469

ilość pokoi: 2

powierzchnia: 43.00 m2

lokalizacja: Paprzyce

kondygnacja: parter

typ własności: własność

cena: 140000 PLN

opis: 

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny usytuowany w skrajnym segmencie trzyrodzinnego budynku położonego w podsłupskich Paprzycach. Lokal częściowo po remoncie, składa się z wiatrołapu, przedpokoju, krótkiego korytarzyka, kuchni z jadalnią, salonu i łazienki z WC. Istnieje możliwość adaptacji poddasza, tu dodatkowo około 20 mkw. Z własnością mieszkania związana jest własność działki o powierzchni 822 m kw., stanowiącej bardzo ładny i klimatyczny ogród i stojącego na niej budynku gospodarczego, wykorzystywanego jako składzik. Ogrzewanie i ciepła woda zapewniane dzięki piecowi typu koza (z płaszczem wodnym).


Układ pomieszczeń: z podwórka wchodzimy do wiatrołapu, z którego dale przechodzimy do przedpokoju; stąd krótkim korytarzykiem przejście do jadalni i łazienki z WC; dalej do salonu; z salonu drewniane schody prowadzą na drugą kondygnację.


Mieszkanie czyste i zadbane. Pomieszczenia wykończone zgodnie z ich przeznaczeniem. Na ścianach tynk malowany i glazury, podłogi pokryte terakotą i panelami.


Budynek w dobrym stanie technicznym i użytkowym. Estetyczna elewacja została docieplona styropianem (15 cm). Wymieniono pokrycie dachu i naprawiono komin.


LOKALIZACJA: Paprzyce, to niewielka osada położona w powiecie słupskim, w gminie Damnica, około 11 km na wschód od Słupska. Stanowi część składową sołectwa Sąborze. Wieś malowniczo położona wśród pól i lasów, co zapewni niczym niezmącony wypoczynek po zgiełku dnia codziennego. POLECAMY !!!


Rezerwacja oferty do dnia 31 października 2020r.


Pośrednik prowadzący - licencja nr 888.