Obiekt; Słupsk; oferta nr 1005465

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1005465

powierzchnia: 1000.00 m2

lokalizacja: Piastów

typ własności: własność

uzbrojenie: gaz, kanalizacja, woda, prąd

cena: 1100000 PLN

opis: 

OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA BIURA

UNIKATOWY OBIEKT ZLOKALIZOWANY POMIĘDZY DUŻYMI OSIEDLAMI MIESZKANIOWYMI os. PIASTÓW i os. NIEPODLEGŁOŚCI.  Nieruchomość składa się działki o powierzchni 263m2 zabudowanej budynkiem usługowym o powierzchni ca 1000m2 oraz działki o pow. 153m2 stanowiącej parking wyłożony polbrukiem. 

Budynek składa się z czterech kondygnacji o bardzo podobnym standardzie wykończenia: piwnicy oraz trzech kondygnacji nadziemnych. Każda kondygnacja ma powierzchnię ca 250m2.   Jest to obiekt przedwojenny, ale po kapitalnym remoncie, w bardzo dobrym stanie technicznym. Okna PCV, wymienione wszystkie instalacje: wod-kan, elektryczna i gazowa. Ogrzewanie gazowe - piec centralnego ogrzewania i ciepłej wody znajduje się w piwnicy. Na podłogach terakota, parkiet, wykładziny lub panele. Na ścianach gładzie, płyty kartonowo-gipsowe, glazura. Oświetlenie w podwieszanych kasetonach.  Kondygnacje połączone wewnętrzną klatką schodową. W skład każdej kondygnacji wchodzą otwarte przestrzenie połączone wewnętrzną komunikacją, zamknięte pokoje oraz węzły sanitarne z kabinami natryskowymi i pomieszczeniami wc. Wysokość kondygnacji : piwnice 2,5,  parter 3,0m. I piętro - 3,5m, poddasze 3,5m - skosy.

Świetna lokalizacja, w sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych i możliwość swobodnego kształtowania przestrzeni każdej z kondygnacji powoduje, że w obiekcie można prowadzić różnorodną działalność.

UWAGA !!!! NIEODPŁATNIE POMAGAMY w UZYSKANIU NAJLEPSZEGO KREDYTU - kilkanaście banków do wyboru. GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI!

 


Pośrednik prowadzący - licencja nr 888.