Działka; Włynkowo; oferta nr 1005448

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Włynkowo

numer oferty: 1005448

powierzchnia: 1000.00 m2

lokalizacja: Włynkowo

typ własności: własność

cena: 65000 PLN

opis: 

Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną we wsi Włynkowo (Gm. Słupsk). Działka o powierzchni około 1000 m kw. znajduje się w centrum wsi. Jej najbliższe sąsiedztwo stanowią zabudowania mieszkalno-gospodarcze. Granice działki oparte są o asfaltową drogę gminną, polbrukowy ciąg pieszy, las i granicę sąsiedniej zabudowanej nieruchomości gruntowej. 


Działka w kształcie trapezu, lekko pochylona w stronę granicy z lasem. Na działce kilka drzew owocowych.


Uzbrojenie działki w media (gminna sieć wodno-kanalizacyjna i elektroenergetyczna) w drodze.


Dojazd utwardzoną drogą gminną.


Przedmiotowa nieruchomość zostanie wydzielona z większej działki pod zainteresowanego klienta.


Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Słupsk działka znajduje się na terenach zabudowy mieszkaniowo - usługowej.


W rejestrze gruntów określono wydzielaną część, jako PsV.


Cena: 65 PLN / m kw.


LOKALIZACJA: Włynkowo położone jest 6 km na północ od Słupska (5 km po linii prostej od jego śródmieścia), na Równinie Sławieńskiej. Wieś graniczy z Bydlinem i Machowinem na północy, z Włynkówkiem i Strzelinkiem na zachodzie, ze Swochowem na wschodzie i z miastem Słupskiem na południu. 500 metrów od zabudowań wsi przepływa rzeka Słupia wpadająca do Bałtyku. Włynkowo leży 1,5 km na wschód od drogi Słupsk - Ustka. Najbliższa stacja kolejowa znajduje się we Włynkówku, skąd można dotrzeć do Słupska i Ustki. W pobliskim Włynkówku działa szkoła podstawowa, znajduje się tu też podstawowe zaplecze handlowo-usługowe.

 

Pośrednik prowadzący - licencja nr 888.