Mieszkanie, 2 pok.; Słupsk; oferta nr 1005429

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1005429

ilość pokoi: 2

powierzchnia: 48.26 m2

lokalizacja: Osiedle Króla Stefana Batorego

kondygnacja: 4

typ własności: spółdzielcze własnościowe z kw

cena: 190000 PLN

opis: 

Proponujemy Państwu ofertę zakupu w pełni rozkładowego, dwupokojowego lokalu mieszkalnego usytuowanego na czwartym piętrze bloku mieszkalnego położonego przy ul. Tadeusza Rejtana w Słupsku. Przedmiotowy lokal nie wymaga obligatoryjnych prac remontowych, co umożliwi nowym właścicielom szybkie wprowadzenie się. Mieszkanie składa się z przedpokoju, dwóch pokoi, dużej i jasnej kuchni i łazienki z WC. Centralne ogrzewanie i ciepła woda dostarczane są z sieci miejskiej. Klatka schodowa szeroka, czysta i zadbana, zabezpieczona domofonem. Schody niskie, bardzo łagodne, z pewnością nie będą utrudniały podejścia nawet z dużą ilością zakupów.


Rozkład mieszkania: z klatki schodowej wchodzimy do niewielkiego przedpokoju; stąd na lewo wejście do kuchni; nieco dalej również na lewo wejście do mniejszego pokoju (sypialni); na prawo z przedpokoju wchodzimy do salonu (stąd wyjście na dużą loggię); a na wprost do łazienki z WC.


Wykończenie pomieszczeń:

Przedpokój: ściany - dekoracyjny tynk natryskowy; podłoga - terakota.

Pokoje: ściany - gładź tynkowa malowana na kolor; podłogi panelowe.

Kuchnia: glazura i terakota.

Łazienka z WC: glazura i terakota.

Wszystkie okna PCV.


Do sprzedawanego mieszkania przynależy pomieszczenie w piwnicy o pow. około 2,5 m kw.


LOKALIZACJA: Blok mieszczący przedmiotowy lokal usytuowany jest wśród podobnej zabudowy wielorodzinnej, w oddaleniu od głównych arterii komunikacyjnych. Alejki osiedlowe zrewitalizowane. Wokół dużo zieleni. W pobliżu plac zabaw, kościół, przystanki autobusowe i pełne zaplecze handlowo usługowe. POLECAMY !!!


Rezerwacja oferty do dnia 30 czerwca 2020r.

Pośrednik prowadzący - licencja nr 888.