Dom, 6 pok.; Słupsk; oferta nr 1005419

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1005419

ilość pokoi: 6

powierzchnia: 144.00 m2, pow. działki: 985 m2

lokalizacja: Osiedle Króla Jana III Sobieskiego

kondygnacja: parter

typ własności: własność

uzbrojenie: gaz, kanalizacja, woda, prąd

cena: 390000 PLN

opis: 

Przedmiotem sprzedaży jest pięć nieruchomości gruntowych o łącznej powierzchni 985 m kw., wraz z posadowionymi na nich dwoma domami, dwoma budynkami gospodarczymi i ogrodem.


Starszy budynek mieszkalny, to przedwojenny dom w zabudowie bliźniaczej, murowany, parterowy z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 70 m kw. Tu na parterze kuchnia, dwa pokoje i łazienka z WC, na poddaszu kolejne dwie sypialnie. Centralne ogrzewanie z pieca na drewno i węgiel. Ciepła woda z elektrycznego podgrzewacza.


Nowszy budynek (lata 90-te) przybudowany do tylnej elewacji starszego. Zbudowany w technologii tradycyjnej, posiada powierzchnię 74 m kw. Na parterze budynku mieści się duży hall (ze schodami prowadzącymi na piętro) kotłownia, przejście do starszego domu i budynków gospodarczych. Piętro zaadaptowano na dwie sypialnie, kuchnię i łazienkę z WC. Podobnie jak w przypadku starego domu centralne ogrzewanie z pieca na drewno i węgiel, a ciepła woda z elektrycznego podgrzewacza.


Inne zabudowania, to budynek gospodarczy o powierzchni 100 m kw. i wiata o takiej samej powierzchni. 


Za budynkami część ogrodowa (427 m kw.).


Stan techniczny zabudowań wskazuje na konieczność przeprowadzenia kapitalnego remontu. Ogród bez nasadzeń, drogi wewnętrzne wyłożone płytami betonowymi (chodnik), ogrodzenia drewniane.


Roczny podatek od nieruchomości: około 1200 PLN.


LOKALIZACJA: nieruchomość położona w bardzo spokojnej części Dzielnicy Zatorze (ul. Bolesława Chrobrego). Najbliższe sąsiedztwo stanowi podobna niska zabudowa jednorodzinna. W pobliżu znajduje się Kościół św. Maksymiliana Kolbego, przedszkole, szkoła podstawowa, przychodnia lekarska, przystanek autobusowy, tereny rekreacyjne i plac zabaw w Parku Ireny Sendlerowej. POLECAMY !!!
Pośrednik prowadzący - licencja nr 888.