Dom, 6 pok.; Kobylnica; oferta nr 1005396

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Kobylnica

numer oferty: 1005396

ilość pokoi: 6

powierzchnia: 400.00 m2, pow. działki: 4000 m2

kondygnacja: parter

typ własności: własność

uzbrojenie: gaz, szambo, woda, prąd

cena: 1250000 PLN

opis: 

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym na wydzielonej działce o powierzchni ok. 4 000 m 2, położona na granicy miasta Słupsk i Kobylnicy, przy drodze nr 6 w kierunku na Szczecin.


Budynek mieszkalny wybudowany w technologii tradycyjnej, trzykondygnacyjny z podpiwniczeniem, ocieplony, kryty dachówką. Powierzchnia użytkowa ok. 400 m 2.


Na poziomie piwnic – duży garaż oraz 6 pomieszczeń z przeznaczeniem m.in. na piec grzewczy na olej opałowy, zaplecze socjalno-bytowe i gospodarcze dla dotychczasowej działalności gospodarczej.


Możliwość zmiany ogrzewania z olejowego na piec grzewczy gazowy dwufunkcyjny.


Na parterze – pokój wykorzystywany na cele biurowe, przestronny holl, kuchnia, inne pomieszczenia służące dotychczasowej działalności gospodarczej.


Piętro i poddasze wykorzystywane są na cele mieszkaniowe, okna PCV.


W budynku 6 pokoi, kuchnia, łazienka z WC, pomieszczenia mieszkalne przestronne: pokoje o wymiarach 30 m 2 i 55 m 2 , dodatkowo pomieszczenie na druga łazienkę oraz mniejsze pomieszczenia gospodarcze.


Wnętrze domu w ciepłej drewnianej artystycznej boazerii, bardzo przestronne, widne z dużymi oknami.


Trzy balkony – jeden od podwórka – strona północna, dwa duże biegnące wzdłuż ściany południowej i zachodniej.


Budynek w dobrym stanie techniczno-użytkowym.


Media: prąd, gaz, własna czynna studnia oraz duże szambo. Wzdłuż płotu posesji, przy ul. Szczecińskiej biegnie gminna sieć wodno- kanalizacja, do której można podłączyć budynek mieszkalny.


Na działce dodatkowo wiata o wymiarach 30 m x 9,5 m, z małymi pomieszczeniami gospodarczymi i WC.


Posesja ogrodzona, z szerokim wjazdem od ulicy Szczecińskiej. Działka zagospodarowana licznymi, bardzo unikatowymi roślinami, drzewami. Tereny komunikacyjne do budynku i wiaty utwardzone, z miejscem parkingowym.


Nieruchomość może być wykorzystana na wiele sposobów, aktualny stan zagospodarowania pozwala na prowadzenie działalności usługowej- siedziba firmy, nieuciążliwa działalność gospodarcza a także na zamieszkanie w dogodnym komunikacyjnie miejscu. Otoczenie zieleni, zmieniające się wraz z porami roku, z każdej strony domu pozwala na wytłumienie hałasu drogowego.


Pośrednik prowadzący - licencja nr 888.