Obiekt, 6 pok.; Słupsk; oferta nr 1005391

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1005391

ilość pokoi: 6

powierzchnia: 92.07 m2

lokalizacja: Osiedle Niepodległości

kondygnacja: -1

typ własności: własność

uzbrojenie: gaz, kanalizacja, woda, prąd

cena: 219000 PLN

opis: 

Oferujemy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 92,07 m kw. usytuowany w podpiwniczeniu budynku położonego na słupskim Osiedlu Niepodległości (ul. Romana Dmowskiego). Lokal posiada oddzielne wejście bezpośrednio z ulicy. Składa się z wiatrołapu, dwóch sal użytkowych, pomieszczenia gospodarczego, kotłowni i WC. Centralne ogrzewanie i ciepła woda dostarczane za pomocą dwuobiegowego pieca gazowego (rozprowadzone ogrzewanie podłogowe i grzejniki).


Układ pomieszczeń: z wiatrołapu wchodzimy wchodzimy do pierwszej sali użytkowej, z której wydzielono dwa oddzielne pomieszczenia (ścianki działowe PCV z przeszkleniami); dalej przechodzimy do drugiego pomieszczenia użytkowego z częścią socjalną, przejściem do kotłowni, WC, zaplecza i dwóch mniejszych pracowni.


Wykończenie pomieszczeń: w całości położono terakotę, glazury i gładź tynkową, ponadto rozprowadzono nową instalację wentylacyjną i elektryczną (2010r.). Wszystkie okna PCV z zewnętrznymi roletami antywłamaniowymi (roleta wejściowa sterowana elektrycznie). W lokalu zainstalowano system alarmowy.


Media: woda, prąd, kanalizacja, gaz.


Lokal bezczynszowy. Idealnie sprawdzi się, jako miejsce prowadzenia różnorakiej działalności gospodarczej. Niewątpliwym atutem jest łatwy dojazd, duży bezpłatny parking przed budynkiem, a także pełna infrastruktura osiedla, na którym położony jest budynek mieszczący przedmiotową nieruchomość.


LOKALIZACJA: Budynek położony wewnątrz Osiedla Niepodległości, wśród typowej zabudowy wielorodzinnej. W 2017r. został docieplony i wykończony bardzo estetyczną elewacją. W pobliżu znajduje się C.H. "Jantar", L.Eclerc i pętla autobusowa. POLECAMY !!!


!!! UWAGA !!! Bez żadnych dodatkowych opłat pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego pozwalającego na sfinansowanie zakupu nieruchomości. W swojej ofercie posiadamy wszystkie banki hipoteczne !!! UWAGA !!!

Pośrednik prowadzący - licencja nr 888.