Mieszkanie, 3 pok.; Słupsk; oferta nr 1005351

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1005351

ilość pokoi: 3

powierzchnia: 51.00 m2

lokalizacja: Osiedle Nadrzeczne

kondygnacja: 4

typ własności: własność

cena: 290000 PLN

opis: 

MIESZKANIE  Z  GARAŻEM   W  CENTRUM  MIASTA  ZAPEWNIAJĄCE  KOMFORT  ŻYCIA DNIA CODZIENNEGO.


Wygodne i komfortowe, jasne i przestronne mieszkanie  położone w bloku, na Osiedlu Nadrzecznym w Słupsku.


Mieszkanie składa się z dwóch poziomów.
Na pierwszym poziomie, o powierzchni 51m2  znajduje się funkcjonalny przedpokój z pojemnymi szafami w zabudowie.
Z przedpokoju prowadzą drzwi do widnej i ustawnej kuchni z miejscem do spożywania posiłków oraz do pokoju mogącego pełnić funkcję gabinetu lub  sypialni.
Kolejnym pomieszczeniem jest  komfortowa  łazienka.
Centrum mieszkania stanowi przestronny salon
, w którym domowy nastrój zapewnia bio-kominek, z wyjściem na przestronny balkon (5,4m2).

 

Z salonu wejście schodami na  na drugi  poziom mieszkania - zagospodarowany do użytkowania strych, znajdujący się bezpośrednio nad przedmiotowym lokalem. W obecnym układzie funkcjonalnym znajduje się tutaj  otwarta sypialnia wraz widną garderobą. Brak ścian działowych, trzy duże, dogodnie rozmieszczone okna dachowe, wysoka ścianka kolankowa 80-93 cm oraz doprowadzone piony: kanalizacyjny i wodny umożliwiają dowolne i wielowariantowe ukształtowanie tej powierzchni stosownie do potrzeb twojej rodziny, z wykorzystaniem lekkiej zabudowy, bez konieczności przeprowadzania kosztownych remontów. Można stworzyć dodatkowe lokum  wydzielając 2 pokoje  i łazienkę  oraz dodatkowe miejsce na szafy w zabudowie lub garderobę.

 

Niskie koszty utrzymania - miesięcznie około 300 zł latem i 400 zł zimą. Składka na fundusz remontowy płatna jednorazowo około 200 zł /rok.

 

W cenie mieszkania oddzielny, ogrzewany garaż o powierzchni 19,3 m2 znajdujący się w budynku, z dodatkowym miejscem do przechowywania, bardzo łagodnym zjazdem, wyposażony w ocieplaną bramę segmentową.

 

Topowa lokalizacja, w pobliżu sklepy wielkopowierzchniowe LIDL, BIEDRONKA, galeria handlowa, apteka, urzędy i placówki edukacyjne i tereny zielone.

 

Pośrednik prowadzący - licencja nr 888.