Mieszkanie, 3 pok.; Słupsk; oferta nr 1005350

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1005350

ilość pokoi: 3

powierzchnia: 25.90 m2

lokalizacja: Stare Miasto

kondygnacja: 4

typ własności: własność

cena: 169000 PLN

opis: 

Pierwotnie dwupokojowy apartament o powierzchni 25,9 m kw., który dzięki aranżacji wygodnej antresoli zyskał dodatkową sypialnię o powierzchni około 10 m kw. Powierzchnia mieszkania mierzona po podłodze, to około 40 m kw. Lokal bardzo słoneczny, o nietypowym, lecz bardzo funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze bloku mieszkalnego zbudowanego w 2001r. przy ul. Prostej w Słupsku. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni i łazienki z WC. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wymaga przeprowadzenia obligatoryjnych prac remontowych. Centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. W budynku brak instalacji gazowej. Klatka schodowa czysta i zadbana. Drzwi wejściowe do klatki zabezpieczone domofonem.


Układ pomieszczeń: z klatki schodowej wchodzimy do dużej otwartej przestrzeni stanowiącej przedpokój płynnie łączący się z salonem i aneksem kuchennym; stąd na prawo wejście do łazienki z WC i dalej przejście do małej sypialni; również na prawej ścianie gustowne schody prowadzące na antresolę. 


Wykończenie pomieszczeń:

Salon z aneksem kuchennym - podłoga panelowa; na ścianach gładź tynkowa, malowana na kolor; pas glazury nad ciągiem kuchennym.

Mała sypialnia - podłoga panelowa; na ścianach gładź tynkowa, malowana na kolor.

Sypialnia na antresoli - podłoga wyłożona wykładziną dywanową; na ścianach gładź tynkowa, malowana na kolor.

Łazienka z WC - glazura i terakota.


Do przedmiotowego mieszkania przynależy pomieszczenie w piwnicy o powierzchni 2,5 m kw.


Czynsz: 250 PLN z funduszem remontowym / 2 os. latem i do 350 PLN zimą.


LOKALIZACJA: Budynek mieszczący przedmiotowe mieszkanie zlokalizowany jest wśród podobnej zabudowy wielorodzinnej. Bliskość centrum gwarantuje łatwy dostęp do urzędów administracji samorządowej, placówek edukacyjnych i pełnego węzła handlowo usługowego. W niewielkiej odległości znajduje się przedszkole, Park  Waldorfa, Park Kultury i Wypoczynku. Biedronka 250 metrów dalej, Ratusz oddalony o około 500 metrów. POLECAMY !!!

 

Pośrednik prowadzący - licencja nr 888.