Mieszkanie, 1 pok.; Słupsk; oferta nr 1005309

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1005309

ilość pokoi: 1

powierzchnia: 33.30 m2

lokalizacja: Śródmieście

kondygnacja: 1

typ własności: własność

cena: 95000 PLN

opis: 

Przedmiotem sprzedaży jest duża kawalerka usytuowana na pierwszym piętrze kamienicy położonej w Śródmieściu (ul. J. U. Niemcewicza). Lokal jednostronny, do remontu, składa się z przestronnego pokoju (20,6 m kw.), przedpokoju z wnęką kuchenną (10 m kw.) i łazienki z WC (2,7 m kw.). Ogrzewanie elektryczne (grzałki w piecu kaflowym - pełnosprawnym). Ciepła woda z elektrycznego bojlera zawieszonego w łazience. Istnieje możliwość zmiany sposobu ogrzewania i zamontowania dwuobiegowego pieca gazowego (instalacja gazowa doprowadzona do mieszkania - zdjęty licznik). Brak podpiwniczenia kamienicy jednoznacznie wyklucza podłączenie do instalacji ogrzewania miejskiego.


Klatka schodowa czysta i zadbana, zabezpieczona domofonem i systemem monitoringu.


Układ pomieszczeń: z klatki schodowej wchodzimy do przedpokoju z wnęką kuchenną (i oknem); stąd na wprost przejście do pokoju, na lewo natomiast drzwi do łazienki z WC.


Po wyburzeniu ściany dzielącej przedpokój z pokojem ewentualny Kupujący uzyska możliwość przearanżowania układu mieszkania i dostosowania go do własnych potrzeb. Odpowiednie rozmowy ze wspólnotą mieszkaniową były już prowadzone i ta wyraża zgodę na wyburzenie przedmiotowej ścianki działowej.


Wykończenie pomieszczeń:

Przedpokój z wnęką kuchenną: podłoga drewniana (nowe deski) wyłożona wykładziną PCV; ściany - tynk mineralny i pas glazury nad ciągiem kuchennym.

Pokój: na podłodze oryginalne deski malowane na biało; ściany - tynk mineralny.

Łazienka z WC: podłoga drewniana (nowe deski); ściany - tynk mineralny.

Okna drewniane skrzynkowe, starego typu.


Do przedmiotowego lokalu przynależy komórka lokatorska zlokalizowana w podwórku za budynkiem o pow. 6,3 m kw.


Czynsz: 120,70 PLN z funduszem remontowym / 1 os.


LOKALIZACJA: Kamienica mieszcząca przedmiotowy lokal zlokalizowana jest wśród podobnej zwartej zabudowy wielorodzinnej. Korzystne położenie tej nieruchomości ułatwia sprawne załatwianie codziennych spraw – to bardzo ważne szczególnie dla rodzin z dziećmi (za budynkiem zrewitalizowany plac zabaw) i ludzi starszych. Lokalizacja zapewnia możliwość zrobienia udanych zakupów w pobliskich centrach handlowych i sklepach dyskontowych. W pobliżu również szkoły wszystkich szczebli, a także pełen węzeł komunikacyjny i usługowy. Rejon bardzo dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe.


Pośrednik prowadzący - licencja nr 888.