Mieszkanie, 2 pok.; Grąsino; oferta nr 1005295

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Grąsino

numer oferty: 1005295

ilość pokoi: 2

powierzchnia: 33.69 m2

lokalizacja: Grąsino

kondygnacja: 2

typ własności: własność

cena: 119000 PLN

opis: 

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny z garażem murowanym i działką rekreacyjną.


Mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na drugim piętrze (poddasze) o powierzchni 33,69 m2 (powierzchnia po podłodze 40,50 m2) zlokalizowane w miejscowości Grąsino, gmina Słupsk.

Lokal rozkładowy, słoneczny z dwustronną wystawą okien po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2007roku, podczas którego zostały wymienione instalacje (elektryczna z siłą 16 KWh, zainstalowane nowe, energooszczędne kaloryfery.

Pomieszczenia wykończone zgodnie z ich przeznaczeniem do użytkowania - w pokojach na podłodze panele, na ścianach tapety, w kuchni i przedpokoju na podłogach włoska terakota bardzo odporna na ścieranie. Łazienka z wc, doświetlona  oknem dachowym, wyposażona w wannę i prysznic.

Wymienione drzwi wejściowe i wewnętrzne.

Okna PCV z roletami.

Mieszkanie bezczynszowe, podatek roczny w wysokości 200 zł.

Ogrzewanie elektryczne (licznik przedpłatowy), ciepła woda z przepływowego podgrzewacza wody - roczny koszt energii elektrycznej z uwzględnieniem ogrzewania około 3500 zł/ 4 osób.

Do mieszkania przynależy sucha, duża piwnica o powierzchni 10 m2.

W cenie zawiera się mieszkaniegaraż murowany po generalnym remoncie przeprowadzonym 4 lata temu z bramą uchylną i działka o powierzchni 200m2.

Grąsino to miejscowość dobrze skomunikowana ze Słupskiem (dojazd PKS), w niej sklep i świetlica. Szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole oraz przychodnia w Jezierzycach, odległość około 5 km.

 

Pośrednik prowadzący - licencja nr 888.