Mieszkanie, 3 pok.; Słupsk; oferta nr 1005273

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1005273

ilość pokoi: 3

powierzchnia: 69.60 m2

lokalizacja: Osiedle Nadrzeczne

kondygnacja: parter

typ własności: własność

cena: 185000 PLN

opis: 

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny trzypokojowy lokal mieszkalny usytuowany na parterze dwupiętrowej kamienicy położonej na słupskim Osiedlu Nadrzecznym (ul. Ogrodowa). Mieszkanie w podstawowym stanie technicznym, dzięki czemu ewentualny Nabywca zyskuje możliwość dowolnego ukształtowania swojej przyszłej powierzchni życiowej. Składa się z przedpokoju, trzech pokoi (jeden z przeszklonym z trzech stron wykuszem), jasnej kuchni ze spiżarnią i łazienki z WC (z oknem). Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej. Ciepła woda dostarczana z pieca gazowego zawieszonego w łazience. Klatka schodowa czysta, zabezpieczona domofonem.


Układ pomieszczeń: z klatki schodowej wchodzimy do małego przedpokoju; stąd wejścia do kuchni, łazienki z WC i do salonu; z salonu wejścia do dwóch pozostałych pokoi.


Wykończenie pomieszczeń: pomieszczenia wykończone zgodnie z ich przeznaczeniem. Podłogi drewniane (wyłożone wykładziną PCV); na ścianach tynki i tapety. Okna PCV.


Do przedmiotowego lokalu mieszkalnego przynależy komórka lokatorska (piwnica).


Czynsz: około 280 PLN z funduszem remontowym / 1 os.


LOKALIZACJA: Osiedle Nadrzeczne to dzielnica mieszkaniowo - przemysłowa położona na lewym brzegu rzeki Słupi. Od północy graniczy ze Śródmieściem. W obrębie osiedla leży część Parku Kultury i Wypoczynku oraz stadion piłkarski (ul. Zielona). Budynek mieszkalny mieszczący sprzedawane mieszkanie usytuowany wśród podobnej zabudowy wielorodzinnej. W pobliżu ogródki działkowe, całe zaplecze handlowo usługowe i ścisłe centrum miasta. POLECAMY !!!

Pośrednik prowadzący - licencja nr 888.