Dom, 5 pok.; Krępa Słupska; oferta nr 1005267

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Krępa słupska

numer oferty: 1005267

ilość pokoi: 5

powierzchnia: 150.00 m2, pow. działki: 877 m2

lokalizacja: Krępa Słupska

kondygnacja: parter

typ własności: własność

uzbrojenie: kanalizacja, woda, prąd

cena: 370000 PLN

opis: 

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 877 m kw., zabudowana domem wolnostojącym w stanie surowym zamkniętym, położona w Krępie Słupskiej. Dom wybudowano według projektu SZMARAGD.


Powierzchnia całkowita 256m kw., mieszkalna 150 m kw. + garaż 19.30 m kw.


Budynek niepodpiwniczony, piętrowy z garażem. Na parterze zaprojektowano pokój dzienny, jadalnię z atrakcyjnym wykuszem, kuchnię ze spiżarką oraz wydzielony pokój, łazienkę i pomieszzcenie gospodarcze z przejściem do garażu. Brak schodów prowadzących na piętro (wyjście z salonu). Na poddaszu projektowano trzy pokoje, dużą łazienkę, pokój rekreacyjny lub dodatkową sypialnię oraz hall z dużym oknem balkonowym (powierzchnie poddasza liczono od wysokości 1,9 m).


Jest to bardzo klasyczny dom z dachem dwuspadowym z bryłą garażu dostawioną z boku. Uwagę zwracają harmonijne fasady z oknami ujętymi w opaski oraz podkreślone poprzez balkon powyżej wejście główne. Szczególnie atrakcyjny jest tylny narożnik domu, gdzie taras łączy się z bocznym szczytem z symetrycznie wkomponowanym wykuszem jadalni.


Ściany budynku wykonano z bloczków Thermocilla PROCERN grubości 24 cm, które posiadają wspaniałe właściwości termoakustyczne i mechaniczne. Pozwalają im one na pochłanianie bardzo dużych obciążeń. Strop gęstożebrowy, więźba drewniana, pokrycie dachówką ceramiczną. Elewacje ocieplone i otynkowane, cokoły tynkowane - tynk silikatowy. Kąt nachylenia dachu 40 stopni, wysokość pomieszczeń 2.65 m, wysokość budynku 8.17 m, kubatura pomieszczeń ogrzewanych 552.00 m sześcienne.


Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz (zbiornik ustawiony na działce).


Krępa Słupska – wieś położona w odległości 5 km od Słupska, na północnym obrzeżu Parku Krajobrazowego Dolina Słupi. Jest siedzibą sołectwa Krępa Słupska, w którego skład wchodzą również miejscowości Płaszewko i Łupiny. Na zachód od miejscowości znajduje się lotnisko Słupsk-Krępa. Wieś  posiada kanalizację, nowe oświetlenie, nowe chodniki, nowe drogi asfaltowe, dostęp do internetu. Do wsi prowadzi "Schetynówka", stanowiąca przedłużenie ulicy Arciszewskiego w Słupsku. Swój początek biorą tu drogi w kierunku Płaszewka i Kusowa oraz Lubunia i Skarszowa Górnego i Słupska.

  

Pośrednik prowadzący - licencja nr 888.