Obiekt, 11 pok.; Słupsk; oferta nr 1005261

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1005261

ilość pokoi: 11

powierzchnia: 497.00 m2

lokalizacja: Śródmieście

kondygnacja: parter

typ własności: własność

uzbrojenie: gaz, kanalizacja, woda, prąd

cena: 1100000 PLN

opis: 

Unikalna okaznja do zakupu lokalu na działalność gospodarczą – usługową / handlową / magazynową w ruchliwym miejscu przy Placu Broniewskiego.

 
Przedmiotem sprzedaży jest kompleks budynków handlowo - usługowych usytuowany w Śródmieściu. Całość posadowiono na działce o powierzchni 979 m kw. i posiada łączną powierzchnię użytkową 497 m kw. Dwa budynki dwukondygnacyjne, jeden jednokondygnacyjny, niepodpiwniczone, z płaskim dachem, w dobrym stanie technicznym. Nie wymagają większych nakładów inwestycyjnych. Wysokość pomieszczeń do sufitu, to około 3 m.


Centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. W obiekcie rozprowadzono ogrzewanie podłogowe, wymieniono okna i część drzwi wewnętrznych, wszystkie instalacje, zamontowano system alarmowy. Elewacje estetyczne, docieplone. Wjazd na posesję z jednej z głównych arterii komunikacyjnych naszego miasta. Całość ogrodzona, zadbana, z ogromnym potencjałem.


Rewelacyjne miejsce dla prowadzenia własnej działalności gospodarczej lub czerpania dochodu z podnajmu. Rejon dobrze skomunikowany z innymi częściami miasta. W pobliżu duże natężenie ruchu pieszych, samochodów i autobusów.  W pobliżu dworzec PKS, przychodnia, lokale handlowe i usługowe.


Media: kanalizacja, woda, prąd.

 

Pośrednik prowadzący - licencja nr 888.