Mieszkanie, 3 pok.; Słupsk; oferta nr 1005237

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1005237

ilość pokoi: 3

powierzchnia: 77.24 m2

lokalizacja: Osiedle Słowińskie

kondygnacja: parter

typ własności: własność

cena: 265000 PLN

opis: 

MIESZKANIE TRZYPOKOJOWE O PODWYŻSZONYM STANDARDZIE Z GARAŻEM

 

Nieruchomość zlokalizowana na obrzeżach słupskiego Osiedla Słowińskiego (ul. Podgórna). Na jej powierzchnię (93,59 m kw.) składa się powierzchnia mieszkania (77,24 m kw.) i przynależnego garażu (16,35 m kw.).

 

Lokal mieszkalny usytuowany na parterze trzypiętrowej kamienicy. Dwustronny, częściowo rozkładowy. Składa się z przedpokoju, trzech pokoi, kuchni, WC i łazienki. Około 5 lat temu przeprowadzono w nim generalny remont, podczas którego wymieniono wszystkie instalacje (elektroenergetyczną, wodnokanalizacyjną i gazową).

 

Centralne ogrzewanie i ciepła woda dostarczana za pomocą dwuobiegowego pieca gazowego zawieszonego w kuchni. Docieplone stropy w piwnicach (styropian 20 cm) zapewniają bardzo skuteczną izolację termiczną mieszkania i zapewniają minimalne straty ciepła.

 

Klatka schodowa czysta, zadbana, po gruntownej rewitalizacji. Zabezpieczona domofonem i monitoringiem.

 

Układ pomieszczeń: z klatki schodowej wchodzimy do przedpokoju (5,42 m kw.); tu na prawo wejście do WC (1,17 m kw.) i dalej do jasnej, dużej kuchni z częścią jadalną (8,65 m kw.); u szczytu przedpokoju dwa wejścia; na lewo do gabinetu (19,55 m kw.); na prawo do salonu (22,87 m kw.), z którego przechodzimy do sypialni (14,38 m kw.), a z niej do łazienki (5,20 m kw.); z łazienki przejście do garażu.

 

Wykończenie pomieszczeń:

Przedpokój: ściany panelowe; podłoga wyłożona terakotą.

Pokoje: ściany – gładź tynkowa malowana na kolor; podłogi panelowe.

Kuchnia: glazura i terakota nowej generacji; na ścianach częściowo gładź tynkowa malowana na kolor.

Łazienka: glazura i terakota nowej generacji.

WC: glazura i terakota nowej generacji.

Wszystkie okna wymienione na PCV.


Do przedmiotowego lokalu mieszkalnego przynależy piwnica o powierzchni 8,92 m kw.

 

Czynsz: 511, 49 PLN / 1 os. z funduszem remontowym.

 

LOKALIZACJA: Osiedle Słowińskie zlokalizowane jest we wschodniej części miasta. Jest częścią większego Osiedla Westerplatte. Położone jest przy ul. Gdańskiej. Kamienica mieszcząca przedmiotowy lokal mieszkalny usytuowana jest wśród podobnej zwartej zabudowy mieszkaniowej. Elewacja budynku po termomodernizacji, bardzo estetyczna i zadbana. Budynek posiada zamontowany system monitoringu zewnętrznego (7 kamer) i oświetlenie zmierzchowe (zapala się o zmierzchu i świeci do wschodu Słońca). Podwórko wyłożone kostką polbrukową (tu możliwość parkowania auta). W pobliżu sklepy i market dyskontowy. Bliskość ścisłego centrum miasta zapewnia dostęp do pełnego zaplecza handlowo – usługowego.

 Pośrednik prowadzący - licencja nr 888.