Mieszkanie, 3 pok.; Słupsk; oferta nr 1005229

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1005229

ilość pokoi: 3

powierzchnia: 56.95 m2

lokalizacja: Osiedle Niepodległości

kondygnacja: 2

typ własności: własność

cena: 210000 PLN

opis: 

Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowy i dwustronny, trzypokojowy lokal mieszkalny usytuowany na drugim piętrze czteropiętrowego bloku mieszkalnego położonego na słupskim Osiedlu Niepodległości (ul. Gen. Wł. Andersa). Mieszkanie jasne, słoneczne, z balkonem typu loggia, w dobrym stanie technicznym, nie wymaga obligatoryjnych prac remontowych. Składa się z przedpokoju, trzech pokoi, jasnej kuchni, WC i łazienki. Centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Klatka schodowa czysta, zadbana, zabezpieczona domofonem.


Wykończenie pomieszczeń:

Przedpokój: ściany - gładź tynkowa malowana na kolor; podłoga wyłożona terakotą.

Pokoje: ściany - gładź tynkowa malowana na kolor; podłogi - mozaika parkietowa (salon), panele (gabinet) i wykładzina dywanowa (sypialnia).

Kuchnia: ściany: gładź tynkowa malowana na kolor, glazura; podłoga wyłożona terakotą.

Łazienka: glazura i terakota.

WC: glazura i terakota.

Wszystkie okna PCV.


Do przedmiotowego mieszkania przynależą dwie piwnice o łącznej powierzchni 10,61 m kw.


Czynsz: około 350 PLN z funduszem remontowym.


LOKALIZACJA: Osiedle Niepodległości, to jedno z najmłodszych osiedli w Słupsku. Położone w zachodniej części miasta. W zabudowie dominują bloki czteropiętrowe, znajduje się tu też kilka wieżowców i mnóstwo domów jednorodzinnych. Blok mieszczący przedmiotowy lokal mieszkalny zlokalizowany wśród podobnej zabudowy wielorodzinnej. W pobliżu kompletne zaplecze handlowo-usługowe, szkoły przedszkola, żłobki, przystanki autobusowe. Niedaleko stąd też do marketów dyskontowych i sklepów wielkopowierzchniowych. Rejon rewelacyjnie skomunikowany z innymi częściami miasta. POLECAMY !!! 

Pośrednik prowadzący - licencja nr 888.