Mieszkanie, 1 pok.; Słupsk; oferta nr 1005043

stan oferty: aktualna

typ oferty: wynajem

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1005043

ilość pokoi: 1

powierzchnia: 17.90 m2

lokalizacja: Osiedle Akademickie

kondygnacja: 3

typ własności: spółdzielcze własnościowe

cena: 950 PLN

opis: 

Oferujemy Państwu niewielkie, ale stylowe i przytulne mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku mieszkalnego położonego na słupskim Osiedlu Akademickim (ul. Garncarska). Lokal po generalnym remoncie przeprowadzonym w kwietniu 2017r., kompletnie umeblowany i wyposażony (lodówka, pralka, telewizor, elektryczna płyta grzewcza). Składa się z przedpokoju, jednego pokoju, kuchni i łazienki z WC. Centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Z uwagi na Państwa komfort i bezpieczeństwo w wynajmowanym lokalu brak urządzeń gazowych (kuchenka, piecyk).   


Wykończenie pomieszczeń:

Przedpokój: ściany - gładź tynkowa; podłoga wyłożona terakotą.

Pokój: ściany - gładź tynkowa; na podłodze parkiet drewniany.

Kuchnia: glazura i terakota nowej generacji.

Łazienka z WC: glazura i terakota nowej generacji.

Wszystkie okna PCV.


Koszt wynajmu: 950 PLN + czynsz do Spółdzielni Mieszkaniowej (168 PLN z funduszem remontowym, c.o., wodą, wywozem śmieci) + prąd. KAUCJA: 1500 PLN.

Jednorazowa prowizja biura.


LOKALIZACJA: Blok, w którym usytuowane jest przedmiotowe mieszkanie po termomodernizacji, klatka schodowa czysta, zadbana. W pobliżu tereny rekreacyjne w PKiW, rzeka i pełne zaplecze handlowo usługowe. Niedaleko do ścisłego centrum miasta i urzędów administracji publicznej. POLECAMY!!!Pośrednik prowadzący - licencja nr 888.