Obiekt, 4 pok.; Słupsk; oferta nr 1005018

stan oferty: aktualna

typ oferty: wynajem

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1005018

ilość pokoi: 4

powierzchnia: 70.00 m2

lokalizacja: Centrum

kondygnacja: parter

typ własności: własność

uzbrojenie: gaz, kanalizacja, woda, prąd

cena: 3500 PLN

opis: 

Przedmiotem wynajmu jest lokal użytkowy z bezpośrednim wejściem z ciągu komunikacyjnego ulicy Mickiewicza. Lokal po generalnym remoncie w czasie którego wykorzystano materiały wysokiej klasy i wymieniono wszystkie instalacje. W wynajmowanych pomieszczeniach obecnie prowadzona jest działalność kosmetyczno-fryzjerska. Widoczne umeblowanie w cenie wynajmu. Na lokal składa się recepcja, sala fryzjerska, dwa gabinety kosmetyczne, dwie toalety i pomieszczenie socjalne. Centralne ogrzewanie i ciepła woda z dwuobiegowego pieca gazowego. Zamontowana instalacja alarmowa i kamery.


Preferowany wynajem pod działalność kosmetyczno-fryzjerską. Po uzgodnieniu możliwa jest jednak zmiana profilu działalności.


Koszt wynajmu: 3500 PLN + czynsz do wspólnoty mieszkaniowej (około 360 PLN z funduszem remontowym)+ media (prąd, gaz, woda) + podatek od nieruchomości (około 1400 PLN rocznie / 4 kwartały). KAUCJA: 5000 PLN.


LOKALIZACJA: Budynek zlokalizowany wśród zwartej zabudowy Śródmieścia. Przed budynkiem duży, ogólnodostępny parking. Z uwagi na bliską lokalizację Urzędu Miasta, Instytucji Samorządowych, sklepów i placówek handlowych w pobliżu jest duże natężenie ruchu pieszych. POLECAMY!!!


WYNAJEM OD DNIA 1 czerwca 2020r.

                                                  

Pośrednik prowadzący - licencja nr 888.